Obozy sportowe

Ośrodek Stalowy Zdrój jest idealnym miejscem na organizacje zimowych obozów sportowych. Pobliskie stacje narciarskie oraz hale sportowe i tor wrotkarski zachęcają amatorów sportów nie tylko zimowych do wykorzystania atrakcji w tym miejscu.

Znajdą Państwo w pobliżu takie obiekty sportowe jak:
Stacja Narciarska Zieleniec w Dusznikach Zdroju to jedna z większych atrakcji tego miejsca. 22 –kilometrowe, dobrze oświetlone trasy po których kursuje 29 wyciągów i kolei to raj dla narciarzy i snowboardzistów. Stacja Narciarska Winterpol, to część nowoczesnego kompleksu narciarskiego Zieleniec Ski Arena zlokalizowanego w Dusznikach-Zdroju.
Bardzo popularna wśród amatorów sportów zimowych jest również Tauron Duszniki Arena to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków sportowych w Polsce, będąc także jedynym w pełni profesjonalnym obiektem biatlonowym.
Hala Sportowa to idealna baza treningowa do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz tenisa i tenisa stołowego. Możliwość skorzystania z sali fitness, siłowni, masażu.
Profesjonalny tor do wrotkarstwa szybkiego wraz z asfaltową pętlą dookoła toru, oddany do użytku w 2017 roku, to doskonałe miejsce zarówno do profesjonalnych treningów, jak również do nauki jazdy na rolkach.

Ośrodek oferuje :
nocleg w pokojach z łazienkami i TV
całodniowe wyżywienie – 4 posiłki dziennie
całodobową opiekę medyczną
umożliwienie korzystania z całej infrastruktury ośrodka, boiska wielofunkcyjnego, wyposażonych sal konferencyjnych i wiele więcej
zajęcia ruchowo-integracyjne prowadzone przez animatora
wycieczki autokarowe do pobliskich atrakcji
możliwość zarezerwowania hali sportowej i innych obiektów sportowych w okolicy